O spoločnosti

DB Construction s.r.o. je stavebnou firmou, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva už od roku 2011. Realizujeme stavby domov, firemných priestorov, hotelov, aj rekonštrukcie. Stavebné práce, murárske práce aj domy na kľúč, to všetko sú oblasti, v ktorých sa môžete spoľahnúť na našu stavebnú firmu. V oblasti stavebníctva a stavebných prác máme niekoľkoročnú prax na projektoch nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Zabezpečujeme aj prípravné práce pred stavbou, zemné práce a búracie práce, správne zavedenie inžinierskych sietí a murárske práce, elektroinštaláciu, úpravu fasády, dodávku interiéru, maľovanie interiéru, dlažby a obklady.

Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri stavbe domu na kľúč, pri sanáciách budov aj pri rekonštrukcii domu, či rekonštrukcii iných budov. Zákazky realizujeme vždy kvalitne a za výhodné ceny.

Súčasťou poskytovaných služieb je aj prenájom kvalifikovanej pracovnej sily. V každej oblasti spolupráce je náš tím kompetentný, priateľský a čestný a pri práci dodržujeme technologické predpisy a normy.